جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران | بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه | لیزر سنگ کلیه

اگر به دنبال بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران هستید تا برای رفع بیماری خود به ایشان مراجعه نمایید. می توانید در لیست ذیل، مطابق با تقاضای خود، بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه را بیابید. از روش های درمانی که ایشان مورد استفاده قرار می دهند، لیزر سنگ کلیه است که در بهترین شرایط و کوتاه ترین زمان، انجام می شود. اما واقعا، سنگ کلیه مربوط به کدام دکتر است ؟

برترین دکتر سنگ کلیه تهران

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی، از بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه و بهترین جراحان ارولوژی در دانشگاه تهران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا می باشند. ایشان، جراحی های فوق تخصصی زیادی را در زمینه تعبیه پروتز آلت به جهت درمان مشکلات عدم نعوظ در کشور داشته اند و روش های موثری را در رفع سنگ کلیه به کار می بندند که این پزشک خوب را بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران معرفی می کند. از دیگر خدمات ایشان می توان به جراحی های تومورهای مثانه ، کلیه ، مجرار ادراری و جراحی، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری (جراحی بدون برش) اشاره نمود.

دکتر سید امین میرصادقی | بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه

دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی، به عنوان متخصص کلیه و مجاری ادراری شناخته شده و بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه ، اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت نموده اند. ایشان فعالیت های پژوهشی بسیاری در زمینه جراحی های لاپاراسکوپی ‌و کم تهاجمی در سنگ ها داشته اند و عضو انجمن ارولوژی آمریکا و اروپا می باشند. از جمله خدمات ایشان می توان به درمان های بسته، لیزر سنگ کلیه و لاپاراسکوپی سنگ های کلیه، حالب و مثانه اشاره نمود. ایشان به عنوان بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران ، جراحی های ترمیمی مجرا و دستگاه تناسلی اطفال و بزرگسالان را نیز ارائه می نمایند.

دکتر احمد رضا رفعتی | بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی، بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه و عضو بنیاد ملی نخبگان می باشند. ایشان به عنوان محقق، مقالات بسیاری را در مجلات خارجی معتبر به چاپ رسانیده و خدماتی همچون جراحی لیزری سنگ های کلیه، جراحی پروستات، درمان ناباروری و اختلالات جنسی، جراحی لاپاراسکوپی بیماران کلیوی، جراحی واریکوسل، فتق، عدم نزول بیضه کودکان، جراحی  سنگ حالب(TUL)، جراحی هیدروسل و جراحی اسپرماتوسل و سنگ مثانه را ارائه می نمایند.

دکتر مجتبی عاملی

دکتر فرشاد نامداری

دکتر فرشاد نامداری، بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران می باشند که تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده و فوق تخصص خود را در این زمینه، در دانشگاه تهران پشت سر گذارده اند. ایشان که بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه هستند، خدماتی در زمینه لیزر سنگ کلیه ، عفونت کلیه، کیست و نارسایی کلیه، ناهنجاری مادرزادی، درمان سرماخوردگی کلیه، پیوند کلیه، کلیه پلی کیستیک، برداشتن کلیه، درمان سندروم مثانه دردناک، رفع مثانه پرکار، رفع افتادگی مثانه، جراحی مثانه، درمان بی اختیاری ادرار را در برنامه درمانی دارند.

دکتر فرشاد نامداری | لیزر سنگ کلیه

دکتر حسین کرمی

دکتر حسین کرمی، بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران و متخصص جراحی کلیه از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. ایشان بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده و خدمات شایسته ای را در خصوص درمان لیزر سنگ کلیه و درمان زگیل تناسلی در مردان با کرایوتراپی یا فریز کردن زگیل داشته اند، ایشان عضو انجمن اورولوژی ایران، اروپا و آمریکا و عضو انجمن بین المللی بی اختیاری ادرار می باشند و در بیمارستان های معتبری همچون میلاد، فعالیت داشته اند.

دکتر حسین کرمی | بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران

دکتر بابک جوانمرد

دکتر بابک جوانمرد، از بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه در دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان که عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز هستند، خدمات ارزشمندی را در خصوص درمان سرطان کلیه، سنگ کلیه، کیست، عفونت و نارسایی کلیه، ناهنجاری های مادرزادی کلیه، تنگی حالب، سرطان و سنگ مثانه، عفونت ادراری و تنگی مجرا، واریکوسل و را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر بابک جوانمرد

دکتر حسن نیرومند

دکتر حسن نیرومند نیز از بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران می باشند که به عنوان جراح و فوق تخصص سرطان های کلیه شناخته شده و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند. ایشان که عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا می باشند، خدمات ارزشمندی را در زمینه های درمان بیماری ها و سرطان های پروستات، درمان سنگ کلیه، درمان سرطان های کلیه، درمان سرطان های مثانه و بیضه، درمان های آندوسکوپیک سنگ های سیستم ادراری، درمان اختلالات جنسی و عقیمی و برگشت وازکتومی و تعبیه پروتز آلت دارند.

دکتر حسن نیرومند

دکتر محمد رنجبری

دکتر محمد رنجبری، بهترین پزشک فوق تخصص برای سنگ کلیه می باشند که بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و عضو انجمن اورولوژی اروپا بوده و خدماتی در زمینه های عفونت قارچی دستگاه تناسلی، انحراف آلت تناسلی، درمان واریکوسل، درمان وازکتومی، درمان سرطان مثانه، بی اختیاری ادرار در سالمندان، لیزر سنگ کلیه را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر محمد رنجبری | بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =