جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر داخلی در تهران | بهترین متخصص داخلی در تهران | متخصص داخلی خوب در تهران

بهترین دکتر داخلی در تهران

یکی از تخصص هایی که به طور معمول به آن برای درمان نیاز است، متخصص داخلی خوب در تهران است که می تواند با انجام روش های آزمایش و درمانی مناسب، خدمات درمانی مناسبی را به بیماران خود ارائه نماید. بهترین متخصص داخلی در تهران ، می تواند بیماری های داخلی و گوارشی شما را درمان کرده و دردهای ناشی از این بیماری ها را از بین ببرد. در اینجا می توانید بهترین دکتر داخلی در تهران را بیابید.

برترین دکتر داخلی تهران

دکتر مهناز ولی زاده

دکتر مهناز ولی زاده، به عنوان متخصص داخلی خوب در تهران شناخته شده و تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نموده و سپس برای دوره تکمیلی تخصصی خود به کانادا رفته و دوره تکمیلی را در دانشگاه بریتیش کانادا گذرانده است. ایشان عضو انجمن آندوسکوپی و عضو آکادمی پزشکی استتیک آمریکا بوده و خدماتی همچون درمان چاقی های موضعی، لیزر موهای زائد، بالون معده، گوارش، غدد افسردگی، اضطراب را به عنوان بهترین متخصص داخلی در تهران ارائه می نمایند.

دکتر مهناز ولی زاده | متخصص داخلی خوب در تهران

دکتر نیلوفر نیک پور

دکتر نیلوفر نیک پور، بهترین دکتر داخلی در تهران بوده و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی همدان دریافت کرده و خدماتی همچون درمان بیماری های گوارش، غدد، ریه، روماتیسم و کلیه را به بیماران خود ارائه نموده است. ایشان دارای سابقه ریاست بخش داخلی بیمارستان ابن سینا در شهر همدان را به مدت 15 سال داشته و عضو انجمن گوارش و کبد هستند.

دکتر نیلوفر نیک پور

دکتر هومن هوشنگی

دکتر هومن هوشنگی، بهترین دکتر داخلی در تهران می باشد که فوق تخصص گوارش و کبد خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران می باشد. ایشان، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو آکادمی پزشکان متخصص گوارش در آمریکا می باشند که خدماتی در درمان و برداشتن پولیپ ها و تومور های روده بزرگ، درمان زخم روده و خونریزی های گوارشی بدون انجام عمل جراحی باز، جایگذاری بالون معده به منظور لاغری، باز کردن تنگی های خوش خیم و بدخیم لوله گوارش، درمان کبد چرب و سیروز کبدی و درمان ورم معده و زخم اثنی عشر را ارائه نموده اند.

دکتر هومن هوشنگی | بهترین دکتر داخلی در تهران

دکتر امیرعباس رشیدی

دکتر امیر عباس رشیدی، یکی از بهترین متخصص داخلی در تهران است که تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده و کارگاه تخصصی سردرد با همکاری انجمن سردرد اروپا را اجرا کرده و دوره مدیریت و درمان دیابت را نیز پشت سر گذاشته است. ایشان که بهترین دکتر داخلی در تهران به شمار می آید، مشاوره های لازم را در این خصوص، به بیماران خود ارائه می نماید.

دکتر امیرعباس رشیدی

دکتر نرگس رزاقی

دکتر نرگس رزاقی، متخصص داخلی خوب در تهران از دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و در بیمارستان بانک ملی مشغول به فعالیت می باشند. ایشان خدماتی همچون درمان دیابت و تیروئید، بیماری های ریوی آسم و سرفه، کلیه و فشار خون، کم خونی، تشخیص سرطان، پوکی استخوان، روماتیسم، مفاصل، گوارش و کبد را ارائه نموده و در خصوص بیماری های التهابی روده تحقیقات فراوانی داشته و کارگاه های آموزشی بسیاری در خصوص دیابت، کبد چرب، کم خونی و پوکی استخوان داشته است.

دکتر نرگس رزاقی | متخصص داخلی خوب در تهران

دکتر مسعود رستگاری

دکتر مسعود رستگاری، از دیگر پزشکان حاذق و بهترین دکتر داخلی در تهران است که از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شده و خدمات برجسته ای را در درمان سیستم داخلی از قبیل کبد، روده و معده داشته است. ایشان در بیمارستان امید فعالیت داشته و مشاوره های درمانی را به بیماران خود ارائه می نماید. می توانید از این متخصص داخلی خوب در تهران برنامه درمانی کاملی را دریافت کنید.

دکتر مسعود رستگاری

دکتر محمد باقر لاریجانی

دکتر محمد باقر لاریجانی، از دیگر پزشکان و بهترین متخصص داخلی در تهران است که تخصص خود را در بیماری های داخلی و غدد درون ریز دریافت کرده و مدرک خود را از دانشگاه تهران اخذ نموده است. ایشان دارای بورد تخصصی بیماری های داخلی بوده و ریاست بخش غدد بیمارستان شریعتی را به عهده داشته و ریاست شبکه تحقیقات دیابت و استئوپروز ایران می باشند. خدمات ارزشمندی را در خصوص درمان انواع دیابت، درمان انواع اختلالات هیپوفیزی تشخیص و معالجه اختلال در عادت های ماهانه، درمان اختلال در رشد و بلوغ، درمان انواع بیماری های تیروئیدی، درمان پرمویی در خانم ها و درمان اختلالات غدد فوق کلیوی و آدرنال را در برنامه درمانی خود داشته اند.

دکتر محمد باقر لاریجانی | بهترین متخصص داخلی در تهران

دکتر منیره دریغ گفتار

دکتر منیره دریغ گفتار، بهترین دکتر داخلی در تهران است که عضو آکادمی علمی پزشکان متخصص داخلی در ایران بوده و در زمینه درمان خونریزی های گوارشی، تحقیقات فراوانی را داشته است. ایشان خدمات ارزشمندی را در زمینه انواع هپاتیت سیروز کبدی، سنگ های مجاری صفراوی، دیابت، سندروم، دیسترس تنفسی، زردی، مشکلات پس از جراحی، عفونت، سپسیس در نوزادان، قارچ پا، پسوریازیس، عفونت های ادراری را در برنامه درمانی خود به عنوان متخصص داخلی خوب در تهران دارند.

دکتر منیره دریغ گفتار

دکتر شهرام یوسف پور

دکتر شهرام یوسف پور، از دیگر پزشکان مطرح و دارای فوق تخصص گوارش کبد و آندوسکوپی از دانشگاه تهران می باشند که به عنوان بهترین متخصص داخلی در تهران و عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران بوده و خدماتی در جهت درمان یبوست، تشخیص و درمان سرطان مری، درمان التهاب مری، درمان سنگ کیسه صفرا، درمان انواع هپاتیت، تشخیص و درمان سرطان کبد، تشخیص اسهال مرتبط با ایدز، درمان سندروم آلاژیل، درمان سندروم، کارسینوئید، بیماری سلیاک، بیماری نیمن پیک، سرطان پانکراس و درمان سوء هاضمه را در برنامه دارند.

دکتر شهرام یوسف پور | بهترین متخصص داخلی در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 10 =