جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر کتف و شانه | متخصص جراحی شانه و دست | بهترین دکتر فوق تخصص جراحی شانه

اگر در ناحیه بین دو کتف و شانه های خود، دردهای مستمری دارید، دلایلی زیادی می تواند داشته باشد که با تشخیص بهترین دکتر فوق تخصص جراحی شانه در تهران ، قابل درمان خواهد بود. در صورتی که این دردها با کمک دارو و یا انجام تمرینات فیزیوتراپی رفع نگردد، لازم است که از طریق عمل جراحی برای درمان آن به یک متخصص جراحی شانه و دست مراجعه نمود. بدین ترتیب، بهترین دکتر کتف و شانه ، با در نظر گرفتن ایجاد کمترین عارضه، برای درمان آرتروپلاستی شانه ، اقدام خواهد نمود.

برترین دکتر کتف و شانه تهران

دکتر علیرضا فرهمندی

دکتر علیرضا فرهمندی،  بهترین دکتر فوق تخصص جراحی شانه در تهران می باشد که در درمان دردهای مفصلی شانه، خدمات درمانی شایسته ای داشته و در رفتگی شانه، جراحی شکستگی و موارد مشابه را با کمترین عوارض ارائه می نمایند. ایشان که تحصیلات خود را در انگلستان پشت سر گذاشته اند، خدماتی همچون کلیه اعمال جراحی مربوط به شانه، بازو و آرنج شامل مشکلات مادرزادی، جراحی های ترمیمی، آسیبهای ورزشی، پارگی ها و آسیب های تاندونی و کپسولی، جراحی های مربوط به فلج اعصاب و شبکه براکیال، جراحی های مربوط به تعویض مفصل (آرتروپلاستی ) و جراحی های مربوط به شکستگی را به عنوان بهترین دکتر کتف و شانه ارائه می نمایند.

دکتر علیرضا فرهمندی | بهترین دکتر فوق تخصص جراحی شانه در تهران

دکتر امیر سبحانی عراقی

دکتر امیر سبحانی عراقی، متخصص جراحی شانه و دست می باشند که متخصص ارتوپدی و بورد بوده و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد. ایشان که درمان آرتروپلاستی شانه را در برنامه دارند، فلوشیپ جراحی شانه و آرتروسکوپی خود را از اتریش دریافت کدره و سپس از آلمان فلوشیپ جراحی شانه و آرنج و آرتروسکوپی را کسب کرده اند، خدماتی از جمله جراحی های فوق تخصصی شانه و آرنج، تعویض مفصل شانه و آرنج، جراحی های آرتروسکوپی شانه و آرنج، جراحی های شکستگی های اندام فوقانی و جراحی اختلالات مادرزادی اندام فوقانی را در برنامه درمانی دارند.

دکتر امیر سبحانی عراقی | متخصص جراحی شانه و دست

دکتر دانیال شریفی رضوی

دکتر دانیال شریفی رضوی، بهترین دکتر فوق تخصص جراحی شانه در تهران است که دوره پیشرفته جراحی زانو را در هلند گذرانده و جراحی های بسیاری را در حوزه درمانی رباط صلیبی، تعویض مفصل، افزایش قد داشته اند. ایشان که بورد تخصصی ارتوپدی از دانشگاه تهران را داشته، خدماتی در زمینه جراحی های فوق تخصصی اطفال و انجام جراحی های فوق تخصصی زانو و دست، انجام PRP شانه، زانو و کتف و لگن، اوزون درمانی زانو، شانه، هیپ و روماتیسم و کمر و گردن را در برنامه درمانی به عنوان بهترین دکتر کتف و شانه ارائه نموده اند.

دکتر دانیال شریفی رضوی | بهترین دکتر کتف و شانه

دکتر روزبه تقوی

دکتر روزبه تقوی متخصص جراحی شانه و دست می باشند که تحصیلات خود را در رشته جراحی استخوان و مفاصل در دانشگاه علوم پزشكی ايران گذرانده و بورد تخصصی خود را در جراحی استخوان و مفاصل دریافت نموده اند. ایشان خدمات ارزشمندی را در زمینه درمان آرتروپلاستی شانه ، جراحی دست، جراحی شانه و جراحی آرنج داشته و مشاوره های درمانی ارزشمندی را به مراجعان خود ارائه می نماید.

دکتر روزبه تقوی | آرتروپلاستی شانه

دکتر محمدرضا گیتی

دکتر محمدرضا گیتی، بهترین دکتر فوق تخصص جراحی شانه در تهران که فوق تخصص جراحی شانه و دست خود را از کشور فرانسه دریافت نموده است. ایشان که عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی می باشد، خدمات درمانی به عنوان بهترین دکتر کتف و شانه را از قبیل جراحی شانه و آرتروسکوپی و جراحی استخوان و مفاصل به بیماران ارائه نموده و مشاوره های پیش از جراحی را در اختیار بیماران قرار داده است.

دکتر محمدرضا گیتی

دکتر علی کوشان

دکتر علی کوشان، متخصص جراحی شانه و دست می باشند که بورد تخصصی جراحی ارتوپدی خود را از  دانشگاه تهران گذرانده و دارای فلوشیپ فوق تخصصی شانه در پاریس می باشند. ایشان به عنوان پزشک خوب در این زمینه، درمان آرتروپلاستی شانه را بر عهده داشته و جراحی شانه و کتف، جراحی آرنج و جراحی دست را با استفاده از تجربیات بی نظیر خود در جراحی های بسیاری که انجام داده اند، ارائه می کنند.

دکتر علی کوشان

دکتر حمیدرضا دهقانی

دکتر حمیدرضا دهقانی،  بهترین دکتر فوق تخصص جراحی شانه در تهران بوده و بهترین دکتر اروتوپد شناخته می شوند. ایشان که مدرک فلوشیپ جراحی دست و شانه را اخذ نموده اند، خدماتی شایسته در درمان انواع بیماری های دست، درد مفاصل و آرتروز، شکستگی ها، تعویض مفصل شانه، آرتروسکوپی، ترمیم عصب، پیوند عصب، درمان بیماری های مادرزادی اندام فوقانی به بیماران خود ارائه نموده و به عنوان بهترین دکتر کتف و شانه مشاوره های سازنده ای را ارائه می کنند.

دکتر حمیدرضا دهقانی | بهترین دکتر فوق تخصص جراحی شانه در تهران

دکتر مرتضی نخعی امرودی

دکتر مرتضی نخعی امرودی، متخصص جراحی شانه و دست است که تخصص خود را در جراحی شانه از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و در زمینه جراحی و آرتروسکوپی شانه و آرنج به کشور انگلستان رفته است. ایشان، یکی از پزشکان مطرح در این حوزه هستند که درمان های مختلفی همچون درمان آرتروپلاستی شانه و جراحی شانه و کتف، جراحی آرنج را در سطحی ممتاز ارائه نموده و به عنوان پزشک خوب در این بخش، شناخته می شوند.

دکتر مرتضی نخعی امرودی | آرتروپلاستی شانه

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =