جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین جراح چشم پزشک | پزشک جراح آب مروارید

یکی از بیماری های رایج در چشم، آب مروارید است که می توان برای پیشگیری آن همواره اقدام نمود. بهترین جراح چشم پزشک آب مروارید در تهران می تواند در این خصوص شما را راهنمایی کند. در نظر داشته باشید که می توانید به صورت منظم به سراغ بهترین متخصص آب مرواردید چشم رفته و دستورات لازم را برای جلوگیری از بروز زودهنگام این بیماری دریافت کنید. بهترین جراح آب مروارید را می توانید در اینجا بیابید. دکتر درمان تنبلی چشم و اصلاح انحراف چشم به شما مشاوره های لازم را داده و برای درمان، اقدامات مناسبی را صورت خواهد داد.

برترین جراح چشم پزشک در تهران

دکتر احسان عباس نیا

دکتر احسان عباس نیا، بهترین جراح چشم پزشک آب مروارید در تهران می باشند که فوق تخصص استرابیسم و اکولوپلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت نموده و فوق تخصص را از این دانشگاه، کسب کردند. ایشان که بهترین جراح آب مروارید می باشند، خدماتی همچون رفع افتادگی پلک، جراحی آب مروارید، لیزیک، لازک، PRK، درمان تنبلی چشم، اصلاح انحراف چشم، جراحی عیوب انکساری، اصلاح بیرون زدگی و گودی چشم، جراحی زیبایی پلک و ابرو و پیشانی و درمان انسداد مجرای اشکی کودکان را در اختیار بیماران خود قرار می دهند.

دکتر احسان عباس نیا، درمان تنبلی چشم و اصلاح انحراف چشم

جراح چشم پزشک دکتر بابک باب شریف

دکتر بابک باب شریف، بهترین متخصص آب مرواردید چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک و چشم می باشند که بورد تخصصی و فوق تخصص خود را در چشم پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت نموده و به عنوان دکتر خوب آب مروارید مطرح می باشند. ایشان که عضو انجمن جراحان چشم امریکا  AAO و انجمن جراحان پلاستیک چشم امریکا می باشند، خدماتی همچون پتوز پلک، عمل لیزیک، جراحی پلک، درمان پف چشم، درمان آب مروارید، لیفت ابرو و پیشانی، درمان انحراف چشم و درمان مشکلات مجاری اشکی را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر بابک باب شریف، بهترین جراح آب مروارید و اصلاح انحراف چشم

دکتر علی محمودی

دکتر علی محمودی، بهترین جراح چشم پزشک آب مروارید در تهران و متخصص جراحی زیبایی پلک می باشند که برای درمان مشکلات چشمی، خدمات شایسته ای را تا کنون به مراجعان خود ارائه کرده اند. ایشان که بهترین جراح آب مروارید می باشند، خدماتی همچون لازک، بلفاروپلاستی، جراحی آب مروارید، تزریق ژل و بوتاکس، لیفت ابرو و پیشانی را ارائه کرده و همواره در راستای جراحی های زیبایی و درمانی خود، مشاوره های کاربردی و مسئولانه ای را به مراجعان ارائه می نمایند. برای دریافت مشاوره های درمانی اصلاح انحراف چشم و درمان آب مروارید در بهترین کیفیت، با این پزشک خوب تماس بگیرید.

دکتر علی محمودی | بهترین متخصص آب مرواردید چشم

جراح چشم پزشک دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی، بهترین متخصص آب مرواردید چشم و فوق تخصص چشم و فلوشیپ قرنیه می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و به عنوان دکتر خوب آب مروارید ، خدماتی همچون جراحی بلفاروپلاستی، تجویز عینک ساده و تدریجی، جراحی آب مروارید (کاتاراکت)، اصلاح عیوب انکساری و حذف عینک، رفع تورم دور چشم و افتادگی ابرو ها، انجام لیزر جهت پیشگیری و درمان آب سیاه و گلوکوم و دیگر خدمات جراحی درمانی چشم را به بیماران خود ارائه کرده و جراحی های موفقی را پشت سر گذاشته اند.

دکتر رضا همتی جراح چشم پزشک درمان تنبلی چشم

دکتر نرگس حسنلو

دکتر نرگس حسنلو، بهترین جراح چشم پزشک آب مروارید در تهران و متخصص بیماری های چشمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و انجمن چشم پزشکی ایران عضو می باشند. ایشان به عنوان بهترین جراح آب مروارید ، خدماتی همچون لازک و لیزیک، درمان آب سیاه، جراحی آب مروارید، عمل جراحی ناخنک، عمل جراحی زیبایی پلک، عمل جراحی مجرای اشکی، تشخیص و درمان تنبلی چشم کودکان و موارد مشابه را در برنامه درمانی داشته و مشاوره های درمانی خود را در اختیار مراجعان قرار می دهد.

دکتر نرگس حسنلو بهترین جراح آب مروارید و اصلاح انحراف چشم

دکتر احد شهبازی

دکتر احد شهبازی، بهترین متخصص آب مرواردید چشم و جراح  و فوق تخصص قرنیه بوده و عضو بنیاد ملی نخبگان ایران که بهترین خدمات را به مراجعان خود ارائه کرده و از آن جمله می توان به درمان کاتاراکت (آب مروارید)، انجام جراحی بلفاروپلاستی، انجام جراحی پف چشم، انجام انواع جراحی های پیوند قرنیه، انجام عمل لیزیک و عمل مدرن لازک و PRK اشاره نمود که ایشان به عنوان دکتر خوب آب مروارید ، این خدمات را ارائه کرده و به دلیل جراحی های موفقی که داشته اند، نامی آشنا در این بخش از درمان می باشند. مشاوره های درمانی را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر احد شهبازی

جراح چشم پزشک دکتر عباس ابوالحسنی

دکتر عباس ابوالحسنی، بهترین جراح چشم پزشک آب مروارید در تهران می باشند که مدرک پزشکی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصص قرنیه خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کرده و در بیمارستان های معتبر فعالیت داشته اند. ایشان که از جمله بهترین جراح آب مروارید به شمار می آیند، خدماتی همچون درمان تنبلی چشم و درمان آب مروارید (روش فیکو)، گلوکوم (آب سیاه)، جراحی چشم، پیوند قرنیه، فمتولیزیک، لیزیک، لازک، معاینه چشم افراد دارای دیابت و فشار خون، کارگزاری لنز داخل چشمی و کارگزاری رینگ داخل استرومای قرنیه برای قوز قرنیه را در برنامه درمانی داشته و خدمات ارزشمندی را در این حوزه ارائه کرده اند.

دکتر عباس ابوالحسنی جراح چشم پزشک درمان تنبلی چشم

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 12 =