جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی | بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی در تهران

اگر نیاز به بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی داشته باشید، در خواهید یافت که در بسیاری از بیمارستان ها یا مراکز توانبخشی معتبر می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. به طور معمول، بهترین فوق تخصص طب فیزیکی در تهران ، با انجام برنامه های درمانی مناسب، در صدد است تا بتواند نقش مهمی در ایجاد بهبودی در روند توانبخشی افراد ایجاد کند. در اینجا لیستی از بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی در تهران آورده شده است.

برترین دکتر طب فیزیکی تهران

دکتر امیرحسین یزدانی

دکتر امیرحسین یزدانی، به عنوان بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شناخته شده و در بسیاری از بیمارستان های معتبر فعالیت داشته است.ایشان دوره تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کرده و عضو انجمن مطالعات بین المللی درد آمریکا هستند. خدماتی همچون طب سوزنی نوار عصب و عضله، جراحی هدی بسته های دیسک های بیرون زده کمر گردن و تزریق دیسکوژل، اوزون درمانی به منظور دردهای عضلانی و اسکلتی، و توانبخشی بیماران بعد از عمل جراحی دیسک و آسیب های شکستگی را در برنامه دارند.

دکتر امیرحسین یزدانی | بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر اسماعیل نوری

دکتر اسماعیل نوری، از بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی بوده که تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی ایران میباشند. ایشان که متخصص در درمان غیر جراحی بیماری های ستون فقرات هستند، خدماتی همچون انجام نوار عصب و عضله، انواع تزریقات داخل مفصلی، تزریقات داخل کمر با هدایت دستگاه سونوگرافی(TFESI)، درمان پوکی استخوان، طب سوزنی، درمانهای دستی ستون فقرات (مانیپولیشن)، ماساژ MASSAGE، ورزش درمانی، فیزیوتراپی، کاردرمانی و لیزردرمانی را به عنوان بهترین فوق تخصص طب فیزیکی در تهران ارائه می کنند.

دکتر اسماعیل نوری | بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر محمدحسین سپهریان

 دکتر محمدحسین سپهریان،  به عنوان بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شناخته شده و دارای بورد تخصصی و عضو انجمن طب فیزیکی توانبخشی آمریکا می باشد. ایشان دوره تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی را گذرانده است، به عنوان بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی ، خدماتی همچون ارتوکین درمان زانو، درمان گردن درد ، خشکی گردن و گرفتگی گردن بدون جراحی، درمان آرتروز زانو با استفاده از روش های بدون، جراحی اوزون‌تراپی، اسکن سه بعدی ستون فقرات، لیزر درمانی تخصصی، آموزش حرکات اصلاحی و ورزش، درمانی آرتروز و وسایل کمکی، تکنیک های آرام سازی و کاهش استرس، درمان پیچ خوردگی مچ پا، کاربرد بیوفیدبک در درمان بیماری های اسکلتی عضلانی و ماساژ درمانی و درمان دیسک گردن را ارائه می نمایند.

دکتر محمدحسین سپهریان

دکتر شریف نجفی

 دکتر شریف نجفی، به عنوان بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، بورد تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کرده و عضو انجمن جهانی طب فیزیکی و توانبخشی می باشد. ایشان خدماتی در زمینه های نوار عصب و عضله گردن و دست ها کمر و پاها، درمان غیر جراحی دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، درمان سیاتیک و تنگی کانال نخاعی، درمان دستی مانیپولاسیون، بیماری های ستون فقرات و مفاصل، آرتروز مفاصل و ستون فقرات، بیماری های عضلانی و اسکلتی، تزریقات مفصلی و بافت نرم، فیزیوتراپی تخصصی، مگنت تراپی، لیزر تراپی، کشش ستون فقرات و درمان انحراف در اندام کودکان را به عنوان بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی ارائه می نمایند.

دکتر شریف نجفی | بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر غلامرضا رئیسی

 دکتر غلامرضا رئیسی، از بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است که تخصص خود را از از دانشگاه تهران دریافت کرده است. ایشان عضو کمیته کوریکولوم دانشگاه پزشکی، عضو گروه کارشناسی تدوین استاندارد ملی پزشکی عمومی و دبیر نهمین کنگره طب فیزیکی توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران بوده و خدماتی در زمینه های نوار عصب و عضله، بیماری های عضلانی اسکلتی، توانبخشی کودکان، توانبخشی دیابت، بیماری های مغز و نخاع، ارتوز ، پروتز ، کفش و وسای، طب ورزش و طب سالمندان را ارائه می نماید.

دکتر غلامرضا رئیسی

بیشتر بخوانید : بهترین روانشناس کودک

دکتر مسعود خالصی

دکتر مسعود خالصی که به عنوان بهترین فوق تخصص طب فیزیکی در تهران مطرح است، مدرک خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و رئیس کمیته پژوهشی دانشجویی دانشگاه و سخنران در سمپوزیوم بیماری‌های نادر در سال ۱۳۹۱ می باشد. ایشان خدماتی در زمینه طب فیزیکی ، درد و درمان های غیر جراحی، مغز و اعصاب، فیزیوتراپی تخصصی شامل الکتروتراپی ، مکانوتراپی ، منوال تراپی و تراکشن، کاردرمانی و توانبخشی عصبی، ارتوپدی فنی، اسکولیوز، پروتز و اندام های مصنوعی، بیماری های پا، آب درمانی، ماساژ درمانی و طب سوزنی را به عنوان بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی ارائه می نماید.

دکتر مسعود خالصی | بهترین فوق تخصص طب فیزیکی در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین متخصص لیزر واریس

دکتر محمد تقی حلی ساز

 دکتر محمد تقی حلی ساز، از بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است که دوره تخصص خود را  در دانشگاه شیراز گذرانده است. وی قائم‌مقام مرکز ضایعات نخاعی و جانشین ریاست بیمارستان خاتم الانبیا بوده و ریاست کمیسیون عالی پزشکی بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی را نیز به عهده دارند. ایشان خدمات درمانی دردهای اسکلتی و عضلانی، تجویز ورزش، سونوگرافی، تزریق عضلانی و نوار عصب، لیزر درمانی و اوزون درمانی را به عنوان بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی ارائه می نمایند. مشاوره های لازم را می توانید از این پزشک خوب توانبخشی دریافت کنید.

دکتر محمد تقی حلی ساز | بهترین فوق تخصص طب فیزیکی در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =