جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین باشگاه ایروبیک مردانه در تهران | قیمت باشگاه ایروبیک آقایان

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما اطلاعاتی در مورد باشگاه ایروبیک آقایان ، بهترین باشگاه ایروبیک مردانه در تهران ، روش های انتخاب باشگاه و همچنین قیمت باشگاه ایروبیک آقایان گرد هم آورده ایم تا شما بتوانید از میان هزاران باشگاه در تهران بهترین ها را برای تناسب اندام خود استفاده کنید.

بهترین باشگاه ایروبیک آقایان تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

باشگاه ایروبیک آقایان

شاید در ابتدا فکر کنید که ایروبیک ورزشی مختص بانوان است و آقایان تمایلی به آن ندارند، اما اگر این گونه فکر می کنید سخت در اشتباه هستید و با سر زدن به بهترین باشگاه ایروبیک مردانه در تهران متوجه می شوید که افراد زیادی علاقه به این ورزش و نرمش هوازی دارند.

باشگاه ایروبیک آقایان سرعت سوخت و ساز بدن را بالا می برد و اکسیژن بیشتری به تمامی اندام های بدن می رساند. در بهترین باشگاه ایروبیک مردانه در تهران شاهد این هستیم که با انجام این ورزش بی حوصلگی از بین رفته و تمرکز بالا می رود و فرد خلاقیت بیشتری از خود نشان می دهد. به این طریق مردان نه تنها به تناسب اندام می رسند، بلکه فشار خون آنها نیز کنترل می شود و در بهبود سلامتی خود نقش خوبی ایفا می کنند.

پس حالا با هم با تعدادی از بهترین باشگاه های ایروبیک مردانه در تهران آشنا می شویم تا با خدمات آن ها ر بشناسیم و با بررسی قیمت باشگاه ایروبیک بهترین را انتخاب کنیم. این باشگاه ها بر اساس خدمات و رضایت مشتریان به عنوان بهترین انتخاب شده اند.

بهترین باشگاه ایروبیک مردانه در تهران

باشگاه فیت جیم

این باشگاه ایروبیک آقایان از سال 1390 خدمات خود را ارائه می دهد و مربیانی مجرب و اساتید دانشگاه، آموزش های لازم را انجام می دهند. ورزشکاران در این مرکز از تجهیزات آمریکایی و ایتالیایی استفاده می کنند و طبق استانداردهای بین المللی ورزش می کنند.

آدرس: تهران، ولنجک، خیابان هشتم، پلاک 6، باشگاه فیت جیم
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه فیت جیم

باشگاه ایروبیک آقایان آراکس

 با عضویت در این باشگاه ایروبیک آقایان با خیالی راحت می توانید ورزش کرده  و تمامی عضلات خود را درگیر فعالیت کنید. کادری مهربان که سعی بر این دارند تا طبق استانداردهای روز دنیا بیشتر خودمات ورزشی خود را به علاقمندان ارائه دهند. باشگاه ایروبیک آقایان آراکس جای پارک فراوان دارد و مساحت سالن باشگاه بسیار بزرگ است.

آدرس: تهران، پاسداران، میدان نوبنیاد، خیابان صنایع، خیابان لنگری، رو به روی بیمارستان چمران، باشگاه آراکس
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ایروبیک آقایان آراکس

باشگاه ایروبیک آقایان پاسارگاد

در اصل این باشگاه بدنسازی است که در کنار آن خدماتی مانند ایروبیک را انجام می دهید و توانسته رضایت افراد زیادی را کسب کند. مربیانی با مهارت در این باشگاه ایروبیک آقایان وجود دارد که آموزش های لازم را برای افزایش قوای بدنی می دهند.

آدرس: تهران، خیابان رسالت، خیابان هنگام، بعد از چهار راه فرجام، جنب نمایشگاه اتومبیل صابر
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ایروبیک آقایان پاسارگاد

باشگاه آرسام

فعالیت این باشگاه ایروبیک آقایان زیر نظر مربی بین المللی عباس پی سپار انجام می شود و حتی در ایام تعطیل باز است و خدمات رسانی می کند. محیط این باشگاه ایروبیک آقایان بسیار آرام بوده و بدون هیچ تنشی در آن ورزش و فعالیت خواهید کرد.

آدرس: تهران، جنت آباد شمالی، قبل از پل آیت الله کاشانی، نبش کوچه کیهان 8، باشگاه آرسام.
بلد
نشان
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه آرسام

باشگاه ایروبیک آقایان سلامت سبز

این باشگاه در زمینه ایروبیک، بدنسازی ، تی آر ایکس، یوگا، زومبا، ورزش های هوازی و … فعالیت دارد و مربیان آن در این زمینه تخصص های لازم و مورد نیاز را آموزش دیده اند. باشگاه ایروبیک آقایان سلامت سبز محیطی بسیار آرام و دلنشین دارد.

آدرس: تهران، شهرک راه آهن، بلوار هوا نیرو، بلوار قائم، قائم ششم، باشگاه بدنسازی سلامت سبز
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ایروبیک آقایان سلامت سبز

باشگاه ایروبیک آقایان برتن

کاهش وزن و رسیدن به اندامی ایده آل را می توان در باشگاه ایروبیک آقایان برتن توسط دستگاه و یا ورزش های هوازی انجام داد و اکسیژن رسانی را به تمامی عضلات را آسان کرد. محیطی آرام که توسط مربیانی باتجربه اقدام به انجام ورزش های مختلف بدنسازی می کند و سلامتی را به شما در این باشگاه ایروبیک آقایان هدیه می دهد.

آدرس: تهران، خیابان شکوفه، خیابان درودیان، کوچه خضرائی، پلاک 56
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ایروبیک آقایان برتن

باشگاه مجموعه ورزشی باربد

کادری مجرب از تمامی دانش خود استفاده می کنند تا تمامی خدمت لازم را به ورزشکاران برسانند. کلاس های ایروبیک پیشرفته، بادی ریتم، تی ار ایکس، یوگا، پیلاتس، ایروفیت، فانکشنال و … در این باشگاه ایروبیک آقایان وجود دارد و ورزشکاران می توانند از برنامه های غذایی متخصص تغذیه، و متخصصص فیزیولوژی و پزشک ورزشی استفاده کنند.

آدرس: تهران، الهیه، کوچه لسانی، نبش کوچه عطاری مقدم شمالی، باشگاه باربد
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه مجموعه ورزشی باربد

باشگاه ورزشی پاد آقایان

سرویس های این باشگاه ایروبیک آقایان در سطح جهانی است و دارای سالن های بدنسازی، رزمی، دوچرخه ثابت، صخره نوردی و … است. مربیان و کارشناس تعذیه تمامی تلاش خود را می کنند تا ورزشکاران به تناسب اندام برسند و رضایت کامل از این مجموعه داشته باشند. ساعت کاری این مجموعه از 4 عصر تا 11 شب است و روزهای تعطیل از 4 عصر تا 7 و نیم شب خدمات رسانی می کند.

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، کوچه مهر، ضلع شمالی پارک مهر، باشگاه ورزشی پاد
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ورزشی پاد آقایان

روش انتخاب باشگاه های ایروبیک مردانه

همانطور که در بالا گفته شد ایروبیک یک ورزش هوازی است و سطح اکسیژن خون را بالا می برد. از این رو اگر می خواهید در بهترین باشگاه ایروبیک مردانه در تهران ثبت نام کنید، چند مورد را در نظر بگیرید تا وقت و البته پول خود را در جای مناسب صرف کنید. این موارد شامل:

  • به تجربه و نظریات دیگران درباره باشگاه ایروبیک آقایان گوش کنید و به نظریات آن ها اهمیت دهید
  • به باشگاه ایروبیک آقایان سری بزنید و بهداشت محیط و سالن را بررسی کنید
  • حدالقل یک جلسه را به صورت امتحانی در کلاس های ایروبیک شرکت کنید تا با نحوه برخورد مربی با هنرجویان و نحوه آموزش او آشنا شوید
  • دستگاه ها و امکانات باشگاه را بررسی کنید
  • در آخر به قیمت باشگاه ایروبیک آقایان توجه کنید تا پول درست متناسب با خدمات دریافتی بپردازید

دقت به تمامی موارد بالا به شما کمک می کند تا بهترین باشگاه را انتخاب کرده و البته با بررسی قیمت باشگاه ایروبیک مبلغی متناسب با بودجه خود پرداخت کنید.

قیمت باشگاه ایروبیک آقایان

امروزه تعداد باشگاه هایی که خدمات ایروبیک را ارائه می دهند بسیار زیاد شده و تمامی آن ها سعی بر این دارند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. از این رو قیمت باشگاه ایروبیک مردانه کمی رقابتی است و نسبتا مناسب است. البته بعضی از باشگاه ها نسبت به خدمات خود و فضای باشگاه و تجربه مربی هزینه بیشتری دریافت می کنند.

قیمت باشگاه ایروبیک مردانه از 250 هزار تومان شروع می شود و تا 600 هزار تومان است. در کلاس های خصوصی این هزینه بیشتر بوده و مبلغ برای هر جلسه تعیین می شود.

به طور کل باید گفت که باشگاه ایروبیک آقایان کمک زیادی به رفع خستگی ناشی از کار و خستگی های ذهنی می کند، از این رو بهتر است هفته ای چند ساعت را به این ورزش اختصاص داد تا بدن و روح تازه شود.